img

Mesne zajednice

R u m a

 

Prva mesna zajednica Ruma
Glavna br. 249, tel. 022/473-503, prvamz@ruma.rs
Predsednik: Slobodan Popović

Druga mesna zajednica Ruma
Glavna br. 249, tel. 022/473-503, drugamz@ruma.rs
Predsednik: Milenko Sekulić

Treća mesna zajednica Ruma
27. oktobar br. 40 - D5, tel. 022/472-125, trecamz@ruma.rs
Predsednik: Aleksandar Popović

Četvrta mesna zajednica Ruma
Partizanska br. 41, tel. 022/471-810, cetvrtamz@ruma.rs
Predsednik: Brane Knežević


 

Platičevo
Lale Janića br. 1, tel. 022/2451-070, mzplaticevo@ruma.rs
Predsednik: Jovan Salatić

Hrtkovci
Karađorđeva br. 20, tel. 022/455-443, mzhrtkovci@ruma.rs
Predsednik: Ana Umićević

Dobrinci
Borkovačka br. 2, tel. 022/453-015, mzdobrinci@ruma.rs
Predsednik: Mirko Čestić

Vitojevci
Dositeja Obradovića br. 135, tel. 022/440-618, mzvitojevci@ruma.rs
Predsednik: Goran Radović

Mali Radinci
Iriška br. 2, tel. 022/457-522, mzmaliradinci@ruma.rs
Predsednik: Jelena Knežević

Putinci
Ivo Lole Ribara br. 6, tel. 022/441-230, mzputinci@ruma.rs
Predsednik: Branko Mandić

Nikinci
Trg Branka Radičevića br. 3, tel. 022/443-543, mznikinci@ruma.rs
Predsednik: Velimir Milić

Buđanovci
Partizanska br. 1, tel. 022/447-215, mzbudjanovci@ruma.rs
Predsednik: Zoran Jugović

Voganj
Rumska br. 3, tel. 022/448-007, mzvoganj@ruma.rs
Predsednik: Miladin Delić

Kraljevci
Oslobodilačka br. 1, tel. 022/449-205, mzkraljevci@ruma.rs
Predsednik: Nikola Čanadžić

Žarkovac
Dositeja Obradovića br. 2, tel. 022/2444-128, mzzarkovac@ruma.rs
Predsednik: Goran Bajić

Pavlovci
Fruškogorska br. 2, tel. 022/458-002, mzpavlovci@ruma.rs
Predsednik: Dražen Gajić

Donji Petrovci
R. Oparušića br. 48a, tel. 022/441-614, mzdonjipetrovci@ruma.rs
Predsednik: Goran Čvorkov

Grabovci
Glavna br. 46, tel. 022/450-608, mzgrabovci@ruma.rs
Predsednik: Živko Cvetković

Stejanovci
Fruškogorska br. 17, tel. 022/454-424, mzstejanovci@ruma.rs
Predsednik: Biljana Popović Jovanović

Klenak
Mačvanska br. 7, tel. 022/445-450, mzklenak@ruma.rs
Predsednik: Slađana Kulačin