Вести

Четири медаље за румске кикбоксере на Балканском првенству

img

Print

Четири члана Кик бокс клуба "Ру-09" бранили су боје репрезентације Србије на Првенству Балкана одржаном у Скопљу, од 4. до 6. септембра.

Румски репрезентативци имали су сјајан наступ, освојивши четири медаљe за нашу земљу.

Најсјајнију медаљу освојио је јуниор Милош Вуковић, који је у дисциплини лоу кик, категорија до 71кг, постао шампион Балкана. У јуниорској конкуренцији, али у дисциплини К1, категорија до 65кг, сребрну медаљу је освојила Николина Касап.

Сребрним медаљама су се окитили и сениори Младен Честић, у дисциплини К1, категорија до 63,5 кг и Милана Михајловић, у дисциплини К1, категорија до 48 кг.

Са румским спортистима на Балканско првенство путовао је и њихов тренер Владимир Боговић, који је на овом такмичењу био део стручног штаба репрезентације Србије.

У коначном пласману Србија је суверено освојило прво место у екипној конкуренцији.